Vytlačiť / uložiť v PDF

O-Connect webináre a konferencie

O-Connect je webinárová a konferenčná platforma s umelou inteligenciou

O-Connect od spoločnosti ONPASSIVE. O-Connect je konferenčná platforma s umelou inteligenciou, ktorá prináša novú dimenziu online interakcií. Tento nástroj umožňuje jednoduché a kvalitné online stretnutia a videokonferencie. S funkciou HD audio a online videokonferencií poskytuje O-Connect nevyhnutnú čistotu a kvalitu pre každé virtuálne spojenie.

Bude mať veľa balíčkov a funkcií. Firma bude mať teraz jeden balíček na prvú štvrťročnú platbu, potom firma poskytne 3 možnosti platby (mesačné, štvrťročné a ročné) a rôzne nové funkcie.

Široká škála možností a funkcií

O-Connect ponúka širokú škálu možností vrátane zdieľania obsahu na dvoch obrazovkách, integrovaných externých odkazov, ľahkého pozývania účastníkov a mnoho ďalších. Jeho neuveriteľne podrobný ovládací panel umožňuje jednoduchú správu a sledovanie činností, či už ide o malé teamové stretnutia, alebo veľké konferencie s neobmedzeným počtom účastníkov.

V tomto článku som písal viac o funkciách O-Connect.

Preklad reči do textu vo viacerých jazykoch

O-Connect je tiež vybavený inteligentnou automatizáciou prekladu reči do textu vo viacerých jazykoch, čím prekonáva jazykové bariéry medzi účastníkmi. Táto platforma umožňuje komunikovať a spolupracovať s ľuďmi z celého sveta bez akýchkoľvek prekážok.

O-Connect zjednodušuje a zdokonaľuje online interakcie

Celkovo je revolučným nástrojom, ktorý zjednodušuje a zdokonaľuje online interakcie. Vytvára nové možnosti pre virtuálne stretnutia v súčasnom globalizovanom svete, kde je pripojenie a spolupráca kľúčovými faktormi. O-Connect je nástrojom, ktorý prináša bezproblémové pripojenie, neodolateľnú jednoduchosť a vylepšené výsledky pre každého, kto hľadá kvalitné online komunikácie.

Návod na používanie

Platforma bola od začiatku tvorená tak, aby bola pre ľudí intuitívna a jednoduchá. To znamená, ža aj ľudia, čo nemajú skúsenosti s webinármi, tak si prídu na svoje, lebo to je ozaj jednoduché. Po registrácií do Onpassive Ecosystem-u si v záložke “Marketplace” (Trhovisko) aktivujete produkt na bezplatnú skúšobnú dobu. Po aktivácií uvidíte produkt vpravo na lište produktov (pozrite si nižšie video “O-Connect Aktivácia”). Potom na novo pridaný produkt kliknite, otvorí sa vám na novej stránke a môžete začať vytvárať svoje webináre.

Naplánovanie a vytvorenie O-Connect webinára

O-Connect webináre a konferencie

Kliknete na záložku Webinar, potom na tlačítko “Create Webinar” a vyplníte požadované údaje – dátum a čas podujatia, trvanie, názov…

Po komplet vyplnení to uložíte a systém vám vytvorí odkaz na webinár. Ten bude aj v skrátenej forme v O-Trim odkazoch, tam ho tiež nájdete. Ďalej ho nájdete aj v záložke “Webinar”, a zároveň vám pridá odkazy na webinár na váš O-Mail a do kalendára. Proste geniálne prepojené s celým systémom. V emaily budete mať odkaz pre vás ako školiteľa (host), ale aj pre ľudí na zdieľanie, aby sa vedeli pripojiť v daný čas.

Video – jednoduchá registrácia do Onpassive ecosystému
O-Connect Aktivácia
Onpassive Ecosystem banner

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Obsah článku