Odhlásiť sa

Recenzie

Vzor recenzie

Toto je vzor recenzie. Prosím vyplňte formulár, kliknutím na tlačítko v pravo v strede “Pridajte Recenziu”. Môžete zadať nadpis, Vaše meno priezvisko, web stránku, pridať foto alebo logo a samozrejme recenziu. 🙂

Po vypísaní a odoslaní mi príde na schválenie, potom bude zobrazená v takejto forme. Ďakujem za Vaše recenzie, vážim si to.

Recenzia od:Branike
Web stránka:Branike

Život nie je náhoda a

Život nie je náhoda a ani naše stretnutie s Brankom náhodné nebolo. Som veľmi rada, že sa tak stalo. Získala som v jednej osobe skvelého priateľa a aj profesionála, ktorý mi “opravil” web po tzv. odborníkoch. Má vynikajúce nápady ako robiť veci lepšie, ako zaujať budúcich klientov, má nadčasové myšlienky, rozmýšľa ekonomicky s ohľadom na možnosti zákazníkov. Pre mňa veľká výhra, silno odporúčam a želám aj ďalším ľuďom takto skvelé stretnutie a spoluprácu.

Recenzia od:Zdenka Saksová
Web stránka:Pro Vitas centrum
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií musí heslo obsahovať veľké aj malé písmená a znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku. Viď foto.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect

Zanechajte svoju recenziu na spoluprácu s Branike-m, ako aj spokojnosť z výsledkom práce.

Strong Testimonials form submission spinner.

Požadované

Aké je vaše meno a priezvisko?
Aká je vaša e-mailová adresa? E-mail nebude zverejnený.
Aký je názov vašej spoločnosti?
Máte webovú stránku? Napíšte ju.
Nadpis Vašej recenzie
Napíšte ako: sa Vám spolupracovalo, ako ste spokojný s prácou, ako vám bolo poradené a prečo Branike...
rating fields
Vyberte hodnotenie hviezdičkami prosím.