Zanechajte svoju recenziu na spoluprácu s Branike-m.
Spokojnosť, výsledok práce, jednanie...

Strong Testimonials form submission spinner.

Požadované - potrebné vyplniť

Váš email nebude zverejnený
Nadpis Vašej recenzie
Vyberte hodnotenie hviezdičkami prosím.
rating fields

Recenzie

Vítajte na Branike.sk! Som vašou spoľahlivou voľbou pre tvorbu web stránok a e-shopov v systéme WordPress. Moji spokojní klienti mi dôverujú a radi sa podelili o svoje recenzie. Prečítajte si, čo o mne napísali tí, ktorým som pomohol vytvoriť moderné a funkčné web stránky a e-shopy. Moje služby v oblasti tvorby web stránok vám pomôžu dosiahnuť vaše online ciele. Spolu budeme budovať úspešnú prítomnosť na internete. Napíšte mi prosím svoju recenziu aj vy, ak sme spolu spolupracovali.

Priemerné hodnotenie: 5 hviezdička (na základe 8 hodnotení)

Stačí si správne želať.

Janka Dekánková

Stačí si správne zaželať, predstaviť si výsledok a všetko ostatné sa udeje skoro samé. Moje poslanie sa stalo záľubou a zo záľuby hlavná pracovná náplň a…. …. a vytvorenie funkčnej webovej stránky sa stala nevyhnutnosťou. V krátkom čase som potrebovala stretnúť niekoho, kto porozumie čo potrebujem a zároveň mi poradí ako to bude pre moju pracovnú činnosť najlepšie tak, aby som bola spokojná. Za pár dní som dostala kontakt na pána Ďorďa. Stretli sme sa. Trpezlivo vypočul všetky moje požiadavky, rýchlo sa vedel zorientovať v problematike mojej praxe, navrhol optimálne riešenie a stránka je na svete. Je prehľadná, zrozumiteľná a hlavne funkčná pre klientov, ktorí sa môžu pohodlne cez ňu objednať na termín stretnutia. Ešte raz veľká vďaka Branike a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Recenzia od:Janka Dekánková
Web stránka:JaDeJa

Profesionálny a priateľský prístup

Braňo je okrem toho že je skvelý tvorca webových stránok a iných vecí čo vidíme bežne na internete je aj skvelý priateľ ktorý vždy pomôže a poradí. Skvelé je že sa snaží hľadať spôsoby ako to ide a hlavne zjednodušiť procesy. Určite odporúčam každému kto by chcel nie len webovú stránku ale aj veci okolo toho ako servis a pod.

Recenzia od:Andrej Kohút
Web stránka:ROL s. r. o.

Presne takto si to predstavujeme, od nadviazania úvodného kontaktu, až po finalizáciu webu…

iviera-logo-1

⭑komunikácia ⭑ústretovosť ⭑slušnosť ⭑flexibilita ⭑profesionalita…

Skrátka a jasne povedané, päť-hviezdičkový servis.

Recenzia od:Riviera PIZZERIA & GARDEN - Tím

Ďakujem

Braňo si zaslúži všetky hviezdičky. Vždy pomohol a vždy si našiel čas na moju webstránku. Je radosť s ním spolupracovať. Super človek, vždy usmievavý, pozitívne naladený a ochotný pomôcť.
Ďakujem za všetko, Braňo.
Vrelo odporúčam.

Recenzia od:Patrícia
Web stránka:Patricia's Academy

Životná skúsenosť

S Brankom sa poznáme už niekoľko rokov, preto viem, že do čoho sa pustí tak to robí naplno s nadšením a láskou. Je veľmi rétoricky zdatný a dokáže človeka nacítiť. To je to, čo iným chýba a pre mňa je to to najdôležitejšie pri akejkoľvek spolupráci. Brankove nadčasové myšlienky posunuli môj uhol pohľadu trochu inak a konečný výsledok bol nad moje očakávanie :-). Behom niekoľkých minút mal niekoľko riešení, nových podnetov, a ja som sa pritom veľa naučila. Za mňa maximálna spokojnosť a profesionalita. Vďaka Brankovi sú moje myšlienky zhmotnené do reálnej podoby :-). Ďakujem a odporúčam ďalej…

Recenzia od:Marika

Solídny a spoľahlivý partner

“Nič nie je nemožné. Je to len otázka peňazí a času.” Požičal som si Braňove slová, ktoré v jeho prípade platia na 199%. Braňo vie povedať aj nie a aj to je výborné. Vie aj povedať, že toto robí niekto iný a odporučiť. Férovo sa dohodnúť a dodržať. Pozerať na veci očami podnikateľa, nie len grafika, programátora, web-dizajnéra. Som rád, že sa môžeme vzájomne podporovať a spolupracovať. Nebojím sa ho odporúčať, nemám pochybnosti. Ak by sa mu niečo aj nezadarilo, ako aj každému z nás, verím, že korektnou komunikáciou nájde riešenie vhodné pre obe strany.

Recenzia od:Martin Drahos
Web stránka:beep.world s.r.o.

Život nie je náhoda a

pro vitas logo

Život nie je náhoda a ani naše stretnutie s Brankom náhodné nebolo. Som veľmi rada, že sa tak stalo. Získala som v jednej osobe skvelého priateľa a aj profesionála, ktorý mi “opravil” web po tzv. odborníkoch. Má vynikajúce nápady ako robiť veci lepšie, ako zaujať budúcich klientov, má nadčasové myšlienky, rozmýšľa ekonomicky s ohľadom na možnosti zákazníkov. Pre mňa veľká výhra, silno odporúčam a želám aj ďalším ľuďom takto skvelé stretnutie a spoluprácu.

Recenzia od:Zdenka Saksová
Web stránka:Pro Vitas centrum

Vzor recenzie

Branike - Web stránky, eshopy, umelá inteligencia

Toto je vzor recenzie. Prosím vyplňte formulár, vo vyskakovacom okne ktoré sa vám zobrazí po pár minútach po načítaní web stránky a “Pridajte Recenziu”. Môžete zadať nadpis, Vaše meno priezvisko, web stránku, pridať foto alebo logo a samozrejme recenziu. 🙂

Po vypísaní a odoslaní mi príde na schválenie, potom bude zobrazená v takejto forme. Ďakujem za Vaše recenzie, vážim si to.

Recenzia od:Branike
Web stránka:Branike
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️