Branike tvorba web stránok - O mne
Branike tvorba web stránok

Moje pestré podnikateľské dobrodružstvá začali ešte v roku 1994, keď som prvýkrát vstúpil do sveta multilevel marketingu. Avšak moja skutočná kariéra sa rozvinula v roku 1997, keď som začal pracovať ako poisťovací poradca. Po dvoch rokoch som povýšil na Unit manažéra v renomovanej spoločnosti Amslico AIG life, kde som sa zdržal celých 10 rokov.

Po tejto bohatej skúsenosti som sa zameral na realitný trh a poskytovanie hypoték. Stal som sa konateľom spoločnosti a zároveň som viedol tím odhodlaných profesionálov.

Neskôr som založil reklamnú agentúru so všetkým, čo k tomuto odvetviu patrí. Avšak kvôli ekonomickej kríze sa spoločnosti začali obmedzovať vo výdavkoch, a tak sme sa sústredili hlavne na online sféru. V rámci toho sme začali vytvárať web stránky a e-shopy pre našich klientov. To bola moja prvá zásadnejšia skúsenosť s touto oblasťou.

Súčasnosť: Branike – tvorba web stránok

Už pred rokom 2010 som sa začal venovať web stránkam a e-shopom. Moja prvá skúsenosť s tvorbou web stránok sa datuje až do roku 2005, keď som spolupracoval na mojom prvom projekte. Na začiatku som si zadával práce freelancerom, no postupne som zistil, že táto oblasť ma nadchýna a rozhodol som sa naučiť, ako upraviť a vytvoriť web stránku sám. Začiatky boli ťažké, často som sa učil metódou pokus-omyl, no to ma nikdy neodradilo. Vedel som, že to je niečo, čomu chcem a budem venovať veľa času a energie. Táto skúsenosť bola akoby štartovacím motorom môjho ďalšieho úspechu.

Vďaka mojim predošlým skúsenostiam už nejde len o to, že Vám spravím presne to, čo mi poviete. Moja bohatá skúsenosť ma naučila, že okrem technických aspektov je dôležité mať aj všeobecný prehľad v rôznych oblastiach. Nečakám na presné pokyny, ale komunikujem s Vami a pomáham Vám vytvoriť dielo, ktoré presne vyhovuje Vašim potrebám.

Nehrám sa na tvorcu web stránok a e-shopov svetovej úrovne, no viem Vám poskytnúť cenné rady a pomôcť pri tvorbe Vašej webovej stránky či e-shopu, ako aj pri ich následnom spravovaní (ak si to budete priať).

Moje motto je: “Dá sa spraviť všetko, záleží len na peniazoch a čase.” Verím, že neexistuje nič, čo by sme nedokázali dosiahnuť, pokiaľ je dostatok zdrojov a časového priestoru na naplnenie Vašich potrieb a túžob.

Ako dodatočnú vášeň som v súčasnosti objavil zdravý životný štýl, ktorý ma nadchýna. Ak vás to zaujíma viac, nájdete ďalšie informácie TU.

Digitálna garáž certifikát
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️