Konzultácia

Vyberte si termín a čas v kalendári, ktorý vám vyhovuje. Stretnutie sa bude konať online, cez počítač, alebo mobilný telefón. Na výber máte z dvoch možností ako vidno v ľavo na foto.

Po vybratí si času nášho stretnutia 30, alebo 60 minút si vyberte dátum, čas, stlačte “confirm” vyplňte svoje údaje a vyberte si možnosť nášho spoločného mítingu buď cez aplikáciu ZOOM, tú je potrebné mať nainštalovanú (tu si ju viete stiahnuť a nainštalovať podla vášho zariadenia), alebo cez Google meet – tu je výhoda, že ju nie je potrebné mať nainštalovanú a odporúča sa používať prehliadač z nižšie uvedených*. Možete si vybrať aj možnosť Facebook video hovor, prípadne obyčajný telefonický rozhovor. Tam poračujte podľa popisu. Na konci stlačte “Schedule event” čím sa stretnutie vytvorí. Po vyplnení a odoslaní všetkých údajov, vám príde email, kde budete mať všetky podrobnosti nášho stretnutia aj s odkazom, linkom na naše stretnutie. V emaily máte možnosť využiť tlačidlo pridať do kalendára. Jednoducho stačíte zelené tlačítko    Áno    a udalosť vám pridá do kalendára. Teším sa na naše spoločné stretnutie.

* Na stretnutie cez Google meet vám odporúčam používať aktuálnu verziu niektorého prehliadača nižšie:

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií musí heslo obsahovať veľké aj malé písmená a znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku. Viď foto.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect