Onpassive O-Connect – číslo 1 na webináre / konferencie

Zabudnite na ZOOM. Je tu O-Connect. Spojenie sveta v okamihu!

ZÍSKAJTE PRÍSTUP K NAJSPOĽAHLIVEJŠEJ KONFERENČNEJ PLATFORME, KTORÁ JE DOKONALE NAVRHNUTÁ S NAJLEPŠÍMI AI BUSINESS NÁSTROJMI.

Viac o O-Connect

Máte možnosť otestovať si produkt O-Connect na 14 dní zadarmo. V tejto verzii môžete hosťovať minimálne 120 účastníkov s časom do 60 minút. (Toto sa môže zmeniť, tak je to v čase písania článku)

Celosvetové pripojenie je dnes nevyhnutnosťou. O-Connect, vyvinutý spoločnosťou ONPASSIVE, je nástroj pre HD audio a online videokonferencie, ktorý poskytuje bezkonkurenčnú čistotu a kvalitu každého virtuálneho spojenia.

Vitajte vo svete neodmysliteľného globálneho pripojenia! Predstavujeme vám O-Connect, revolučný nástroj vyvinutý spoločnosťou ONPASSIVE, ktorý vám poskytne úžasné zážitky s HD audio a online videokonferenciami, nezakrývajúc pritom výnimočnú čistotu a kvalitu každého virtuálneho spojenia.

O-Connect je skutočným guru v kontrole, ponúkajúci neuveriteľne podrobný ovládací panel, ktorý vám umožní s maximálnou jednoduchosťou spravovať a sledovať vašu činnosť. Nech už organizujete malé teamové stretnutie alebo veľkú konferenciu s neobmedzeným počtom účastníkov, tento nástroj vám dáva voľnosť, aby ste mohli slobodne spolupracovať a vychutnávať si každú chvíľu.

Máme tu viac funkcií, než si dokážete predstaviť! Zdieľanie obsahu na dvoch obrazovkách, integrovanie externých odkazov, ľahké pozývanie a mnoho ďalších. O-Connect je zázrakom, ktorý zjednodušuje každú virtuálnu spoluprácu.

A to nie je všetko! O-Connect je vybavený inteligentnou automatizáciou prekladu reči do textu vo viacerých jazykoch, čím sa prekonávajú jazykové bariéry medzi účastníkmi. Takže sa nechajte inšpirovať a komunikujte s ľuďmi z celého sveta bez akejkoľvek prekážky.

Spájajte sa s ľuďmi všade na svete s bezproblémovým spojením a neodolateľnou jednoduchosťou, ktoré prináša O-Connect. Tento nástroj je neustále na špičke umožňujúcich technológií AI, ktoré zlepšujú výsledky každého virtuálneho stretnutia v súčasnom globalizovanom svete, kde vzdialenosť sa stáva nepodstatným obmedzením.

Zdvihnite svoje virtuálne stretnutia na novú úroveň s O-Connect a osviežte spôsob, akým sa pripájate k ostatným vo svete, ktorý je stále viac prepojený a zbližuje nás všetkých.

Video – jednoduchá registrácia do Onpassive ecosystému
O-Connect Aktivácia
Onpassive Ecosystem banner

Kľúčové vlastnosti O-Connect

Vitajte v úplne novom svete online stretnutí – O-Connect! Tu zažijete neprekonateľnú jednoduchosť a kvalitu v každom jednom interakčnom zážitku. S našou revolučnou platformou spájajúcou umelú inteligenciu s najnovšími funkciami, otvárame dvere novým možnostiam a prinášame úplne novú dimenziu online komunikácie.

Odoslanie pozvánky prostredníctvom e-mailovej adresy

Priame prepojenie na YouTube

Integrované odkazy na externé adresy URL

Automatický preklad jazyka

Plánovanie udalostí, prevod reči na text

Pozrite si aj článok o O-Connect, kde nájdete ďalšie zhrnutie a postrehy…

FAQ Hľadáte ďalšie informácie?

Tu sú niektoré z najžiadanejších zdrojov informácií.

Webinár je seminár/workshop, ktorý sa koná na internete. Webináre sa bežne používajú v oblasti predaja, propagácie a marketingu, vzdelávania alebo školení zamestnancov. Webináre sa tiež nazývajú videokonferencie, webové konferencie a webové vysielania. Umožňujú používateľom v rôznych častiach sveta vidieť, počuť, komunikovať s prednášajúcimi, klásť otázky a odpovedať na prieskumy.

Aplikácia O-Connect vám umožňuje vytvoriť toľko udalostí, koľko potrebujete vo svojom zázname. Môžete naplánovať a pripraviť stovky udalostí a mať ich prístupné na ovládacom paneli. Rovnako ste pripravení vybrať si typ nadchádzajúcich udalostí.

V jednom čase môžete zostaviť len jednu udalosť, čo znamená, že sa udalosti nemôžu prekrývať, ale môžu byť organizované konzistentne.

Audio-video technológia, ktorú používa O-Connect, je WebRTC a technológia HTML5. Ide o najlepšiu kvalitu, ktorá nepretržite spája prehliadač s O-Connect. Vďaka tejto technológii je práca s aplikáciou nielen plynulá, ale zároveň aj výrazne pohodlnejšia. Čo je však najdôležitejšie, prináša vášmu publiku webinárov audio-video v kvalite ostrej ako britva.

V skutočnosti môže byť veľmi dobre integrovaná so službami Youtube a Facebook.

Registrovaní používatelia môžu webináre vytvárať a organizovať čoskoro po prihlásení z ponuky plánu na vytvorenie možností webinárov.

Registrovaní používatelia môžu pridávať účastníkov a prednášajúcich po vytvorení titulkov udalosti a kliknutí na “Vytvoriť a pozvať”, čím sa zobrazí výzva na pridanie účastníkov a prednášajúcich.

Môžete vytvoriť heslo na zabezpečenie miestností udalosti, aby sa k nim mohli pripojiť len účastníci s heslom.

V skutočnosti môžu, ale musíte to povoliť pri vytváraní udalosti.

Účastníkov môžete presmerovať na svoju ďakovnú stránku alebo akúkoľvek cieľovú stránku zadaním adresy URL na karte Call-to-Action (Výzva do akcie).

Ak chcú používatelia preplánovať udalosť, môžu prejsť do segmentu minulých udalostí, kliknúť na akciu a upraviť podrobnosti udalosti.

Pri každej zmene udalosti vám systém ponúkne možnosť opätovného odoslania pozvánky.

Pri vytváraní webinára po prihlásení alebo po prechode z ponuky Plánovať webinár sme vybrali Typ prístupu. Ak používateľ vyberie možnosť Open to All (Otvorené pre všetkých) – potom bude príslušný webinár vždy prístupný pre všetkých pozvaných. ak používateľ vyberie možnosť Password (Heslo), musí zadať heslo pre daný webinár a všetci účastníci budú vstupovať do daného webinára zadaním rovnakého hesla.

Budete potrebovať adresu URL miestnosti webinára. Kliknutím na ňu alebo jej vložením do adresného riadka prehliadača prejdete do miestnosti webinára.

Po prihlásení do miestnosti webinára kliknite na Nastavenia na pravej strane okna. Presuňte prepínač pri položkách Použiť kameru a Použiť mikrofón do polohy ON a vyberte svoje miniaplikácie.

Áno, máme možnosť vytvoriť miestnosť “otvorenú pre všetkých”.

Áno, máme možnosť vytvoriť izbu “Heslo”.

Schôdzku môžete naplánovať rýchlo alebo neskôr (zablokovaním kalendára).

Existujú dva typy stretnutí: Stále schôdze a dočasné schôdze.

Osoba, ktorá má prístup k súčasnosti, je prezentujúci.

Áno, prístup poskytuje hostiteľ.

Áno, dokumenty môžete zdieľať počas prezentácie.

Áno, máte alternatívnu možnosť poslať pozvánku uprostred stretnutia.

Áno, náš nástroj je vytvorený na vedenie stretnutí jeden na jedného alebo viacerých.

Nie, účastníci nie sú schválení a oprávnení začať stretnutie, namiesto toho počkajú v miestnosti. Nikto okrem hostiteľa nemôže začať stretnutie.

Na stretnutí sa môže zúčastniť neobmedzený počet účastníkov.

Ak je stretnutie otvorené, môžete sa k nemu pripojiť.

Hostiteľ má právo uzamknúť alebo odomknúť schôdzu.

Áno, máme na výber, či chceme komunikovať a vysielať video.

Máme tím podpory, ktorý odpovedá na otázky používateľov, a v používateľskej príručke nájdete aj mnoho podrobností týkajúcich sa systému O-Connect.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Ďakujem za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...