O-Tracker Onpassive návod na vloženie kódu, script-u, do WordPress web stránky

O-Tracker Onpassive – Krátky manuál, ako si jednoducho vložíte script z O-Trecker, ale týmto spôsobom aj Google analytics, Facebook pixel, na svoju WordPress web stránku s WordPress pluginom Header Footer Code Manager.

Na vloženie kódu do WordPress web stránky som použil plugin Header Footer Code Manager. Vyskúšal som ich viac, ale tento mi vyhovuje najviac a má skvelé možnosti, pridať ďalšie scripty ako script Google analitycs, Facebook pixel a podobne. Viete si to tam krásne rozdeliť.

Nemáte ešte založený účet v Onpassive Ecosystem? Link na bezplatnú registráciu do Onpassive Ecosystem.

Viac o Onpassive Ecosystem

V krátkosti o O-Tracker od Onpassive

Vstúpte do budúcnosti digitálnej analytiky s O-Tracker Onpassive – neodolateľným zázrakom umelej inteligencie pre vaše webové stránky!

Pripravte sa na revolučný posun vo vašej online prítomnosti. O-Tracker Onpassive, poháňaný najnovšími technológiami, vám prináša špičkovú webovú analýzu, ktorá doslova rozžiari vaše online úsilie. Zabudnite na neistotu a hádanie, pretože O-Tracker vám prinesie jasné a presné údaje, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutia.

S O-Trackerom budete mať na dosah ruky mocné nástroje, ktoré vám umožnia odhaliť potenciál vašich webových stránok. Nehádžte svoj potenciál do vetra, pretože s týmto nástrojom budete mať prístup k nespočetným možnostiam pre zlepšenie užívateľskej skúsenosti vašich zákazníkov. Zvýšte konverzie, minimalizujte okamžité odchody a prineste do ich digitálneho života úplne nový level spokojnosti.

A to nie je všetko! O-Tracker vám ponúka viac než len štandardnú analytiku. Využitím umelej inteligencie vytvára nezabudnuteľné digitálne zážitky pre vašich návštevníkov. S precíznymi údajmi a intuitívnym rozhraním budete schopní objaviť dáta v úplne novom svetle, čo vám umožní odhaliť nové obchodné príležitosti a nezabudnuteľné spôsoby, ako oslovovať svoju cieľovú skupinu.

Zapojte sa do O-Tracker Onpassive a pochopíte, že to nie je len ďalší nástroj – je to kľúč k vašej digitálnej dominancii. Rozhodujte s istotou a presnosťou, a dosiahnite maximálny potenciál vašich webových stránok. O-Tracker Onpassive – prechod z obyčajného na mimoriadne!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Ďakujem za zdieľanie ❤️

2 komentáre

  1. Zaujímavé toto. Ešte by ma zaujímalo, aké sú všetky možnosti. Prípadne nejaké porovnania s konkurenciou. Potešilo by. Vďaka.

    • Pozdravujem Vás. Ďakujem za komentár. Určite pridám info aj o platenej verzii kde budú všetky funkcie a prejdem ich postupne. Mám v pláne spraviť aj nejaké porovnania s konkurenciou. Keď to bude aktuálne, isto ich pridám. To isté plánujem aj k ostatným produktom.

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...