O-Tracker Onpassive návod na vloženie kódu, script-u, do WordPress web stránky

Kliknutím na tlačidlo Prehrať si môžete vypočuť zvukovú verziu tohoto článku, stránky.

Rýchlosť prehrávania:

O-Tracker Onpassive – Krátky manuál, ako si jednoducho vložíte script z O-Trecker, ale týmto spôsobom aj Google analytics, Facebook pixel, na svoju WordPress web stránku s WordPress pluginom Header Footer Code Manager.

Na vloženie kódu do WordPress web stránky som použil plugin Header Footer Code Manager. Vyskúšal som ich viac, ale tento mi vyhovuje najviac a má skvelé možnosti, pridať ďalšie scripty ako script Google analitycs, Facebook pixel a podobne. Viete si to tam krásne rozdeliť.

Nemáte ešte založený účet v Onpassive Ecosystem? Link na bezplatnú registráciu do Onpassive Ecosystem.

Viac o Onpassive Ecosystem

V krátkosti o O-Tracker od Onpassive

Vstúpte do budúcnosti digitálnej analytiky s O-Tracker Onpassive – neodolateľným zázrakom umelej inteligencie pre vaše webové stránky!

Pripravte sa na revolučný posun vo vašej online prítomnosti. O-Tracker Onpassive, poháňaný najnovšími technológiami, vám prináša špičkovú webovú analýzu, ktorá doslova rozžiari vaše online úsilie. Zabudnite na neistotu a hádanie, pretože O-Tracker vám prinesie jasné a presné údaje, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutia.

S O-Trackerom budete mať na dosah ruky mocné nástroje, ktoré vám umožnia odhaliť potenciál vašich webových stránok. Nehádžte svoj potenciál do vetra, pretože s týmto nástrojom budete mať prístup k nespočetným možnostiam pre zlepšenie užívateľskej skúsenosti vašich zákazníkov. Zvýšte konverzie, minimalizujte okamžité odchody a prineste do ich digitálneho života úplne nový level spokojnosti.

A to nie je všetko! O-Tracker vám ponúka viac než len štandardnú analytiku. Využitím umelej inteligencie vytvára nezabudnuteľné digitálne zážitky pre vašich návštevníkov. S precíznymi údajmi a intuitívnym rozhraním budete schopní objaviť dáta v úplne novom svetle, čo vám umožní odhaliť nové obchodné príležitosti a nezabudnuteľné spôsoby, ako oslovovať svoju cieľovú skupinu.

Zapojte sa do O-Tracker Onpassive a pochopíte, že to nie je len ďalší nástroj – je to kľúč k vašej digitálnej dominancii. Rozhodujte s istotou a presnosťou, a dosiahnite maximálny potenciál vašich webových stránok. O-Tracker Onpassive – prechod z obyčajného na mimoriadne!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Ďakujem za zdieľanie ❤️

2 komentáre

  1. Zaujímavé toto. Ešte by ma zaujímalo, aké sú všetky možnosti. Prípadne nejaké porovnania s konkurenciou. Potešilo by. Vďaka.

    • Pozdravujem Vás. Ďakujem za komentár. Určite pridám info aj o platenej verzii kde budú všetky funkcie a prejdem ich postupne. Mám v pláne spraviť aj nejaké porovnania s konkurenciou. Keď to bude aktuálne, isto ich pridám. To isté plánujem aj k ostatným produktom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií treba splniť všetky povinné body - heslo musí obsahovať veľké aj malé písmená a iba povolené znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku Viď foto. Musia sa vám vyfarbiť pod heslom všetky čiarky. Pozor na minimum a maximum znakov. Je to z dôvodu bezpečnosti.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, (po spustení platenej verzie) pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect