O-Tracker od Onpassive

O-Tracker Zlepšite svoj dosah na správne publikum pomocou ideálneho sledovania IP

VYLEPŠITE SVOJ MARKETING A ZABEZPEČTE SVOJE STRÁNKY POMOCOU MULTIFUNKČNÉHO NÁSTROJA NA SLEDOVANIE

Viac o O-Tracker

21.06.2023 bol oficiálne spustený nový produkt na podrobnú, hĺbkovú analýzu web stránok, e-shopov. Je postavená na technológi umelej inteligencie. Už teraz si môžete otestovať produkt na 7 dní zdarma.

O-Tracker je revolučným riešením webovej analýzy, vybudovaným na základe umelej inteligencie, ktoré vám umožní dosiahnuť maximálny potenciál vašich webových stránok. Využitím špičkových technológií a mocných funkcií, O-Tracker vám poskytuje neodolateľnú možnosť rozhodovať na základe presných údajov a vytvárať tak pre vašich zákazníkov nezabudnuteľný digitálny zážitok. Znížte okamžité odchody, zvýšte konverzie a zlepšite užívateľskú skúsenosť – s O-Trackerom objavujte dáta v úplne novom svetle.

O-Tracker je jedinečný modul na sledovanie polohy a IP adresy na zisťovanie krajiny, jazyka, časového pásma a meny pomocou sledovania IP adresy používateľa. O-Tracker umožňuje nastaviť regulácie pre konkrétne krajiny. Okrem toho nástroj umožní obchodníkom sledovať návštevníkov z rôznych krajín.

Mapuje adresy IP na fyzickú polohu a ponúka ďalšie informácie o pripojení na internet, ako je typ pripojenia a informácie o poskytovateľovi internetových služieb. V dôsledku toho pomáha podnikom zvýšiť kvalitu ich údajov a umiestniť posolstvá ich značky tak, aby lepšie zaujali. Využitá je aj Push technológia. Novodobý marketing so 100% doručením.

Okrem toho intuitívny ovládací panel umožňuje používateľom sledovať návštevníkov z rôznych krajín, vzory platieb a červené vlajky podozrivých transakcií, neobvykle špičkové tipy a obchodné dohody. Pomáha aj pri odhaľovaní hrozieb identity tým, že analyzuje vzory prehliadania podozrivých osôb a vykonáva detekciu človek vs. robot. Okrem toho nástroj na sledovanie IP adries umožňuje podnikom a obchodníkom maximalizovať účinnosť ich značkových správ, aby sa dostali k cieľovému publiku na rôznych miestach.

Komu je O-Tracker určený ako aj ďalšie výhody nájdete v tomto článku.

Ako vložiť O-Tracker do vašej web stránky si pozrite TU.

Onpassive Ecosystem banner

Kľúčové vlastnosti O-Tracker

Vyťažte maximum zo svojej webovej analýzy pomocou štatistík založených na AI. Od bleskurýchlych výsledkov až po presné geolokačné údaje a meranie výkonnosti, O-Tracker vám dáva cenné poznatky pre efektívne rozhodovanie. Využite silu O-Tracker už dnes a odomknite svet možností pre svoje podnikanie.

Prediktívna analýza

Generovanie tepelnej mapy používateľa

Správy o konverzii používateľov

Plán Geo – Ohraničenie

Presná geografická poloha

FAQ Hľadáte ďalšie informácie?

Tu sú niektoré z najžiadanejších zdrojov informácií.

O-Tracker je komplexná platforma na analýzu webu a produktov, ktorá používateľom poskytuje holistickú analýzu vo forme zostáv, informačných panelov a pokročilej analýzy pre riadenie rozhodnutí.

Oznámenia push sú kontextové správy, na ktoré sa dá kliknúť, ktoré sa zobrazujú v prehliadačoch vášho používateľa. Webové notifikácie (push) sú správy, ktoré môžu webové stránky posielať používateľom, ktorí majú odosielanie notifikácií povolené. (stačí raz povoliť oznámenie) Tieto notifikácie sa zobrazujú na ploche, alebo v lište oznámenia na počítači alebo na mobilných zariadeniach a umožňujú používateľom rýchlo získať informácie o dôležitých udalostiach, alebo novinkách na danej webovej stránke bez toho, aby museli stránku navštevovať. Je to skvelý spôsob marketingu, doručenie 100%, napríklad oproti emailom, ktoré končia v spame, alebo neprečítané!

Predávajte aj bez platenej reklamy! Posielajte zadarmo notifikácie do prehliadača a priveďte svojich zákazníkov znova na váš web!

Sledovanie IP je technológia, ktorá vám poskytne jednoduchý spôsob vyhľadávania, sledovania a sledovania akejkoľvek verejne prístupnej IP lokality na svete.

Sledovače IP sú nástroje, ktoré umožňujú zistiť všetky zariadenia s nakonfigurovanými adresami IP v sieti. Jednou z mimoriadne dôležitých funkcií, ktoré tieto nástroje poskytujú, je, že dokážu zosúladiť nakonfigurované zariadenia s tým, čo vaša sieť zdokumentovala.

Výhody O-Trackera sú generovanie leadov, flexibilita termínov, zákaznícky servis, marketingové kampane, pohyb konkurencie a vyššia návratnosť investícií.

Prostredníctvom užitočného internetového nástroja s názvom IP Geo-location lookup môžete sledovať IP adresu blízku presnej polohe osoby, ak s vami komunikuje prostredníctvom internetu a ak chcete alebo potrebujete vedieť, kde sa nachádza.

Geolokácia sa vzťahuje na identifikáciu geografickej polohy alebo počítačového zariadenia prostredníctvom rôznych mechanizmov zberu údajov.

Geopriestor je virtuálny perimeter pre reálnu geografickú oblasť. Geopriestor môže byť dynamicky generovaný ako polomer okolo bodového miesta alebo ako vopred definovaný súbor hraníc.

Funkcie pre O-Tracker:

  • Štatistické prehľady návštevníkov
  • Prediktívna analýza
  • Generovanie tepelnej mapy používateľov
  • Prehľady o konverzii používateľov
  • Plánovanie geografického ohraničenia
  • Presná geografická lokalizácia
  • Demografické prehľady používateľov
  • Identifikácia podvodov pri kliknutí

Rozhranie API pre geografickú polohu zisťuje polohu a polomer presnosti na základe informácií o mobilných vežiach a uzloch WiFi, ktoré môže mobilný klient zistiť vo svojom zariadení.

Teplotné mapy sú farebne kódované vizualizácie, ktoré pomáhajú znázorniť zoskupenie používateľov v danej oblasti. Toto zobrazenie údajov uľahčuje pochopenie objemu alebo intenzity zapojenia jediným pohľadom na dátový hárok.

Teplotná mapa zhromažďuje údaje z webovej stránky a pomocou farebnej škály od tmavej po svetlú zobrazuje, ktorá časť má viac kliknutí alebo ktorá oblasť je pútavejšia.

Analýza odhaľovania podvodov je súbor činností, ktoré pomáhajú účinne identifikovať a overovať akékoľvek podvodné činnosti na webovej lokalite.

Ak osoba alebo program podvodne generuje viac kliknutí na odkaz pre reklamy platené za kliknutie (PPC), označuje sa to ako podvod na kliknutie.

Podvody s kliknutiami sa používajú najmä na generovanie väčšieho počtu kliknutí s cieľom znížiť konkurenciu v reklame alebo generovať vyššie príjmy od inzerentov. Identifikácia podvodov s kliknutiami vám pomôže získať skutočné údaje o organických návštevách webovej lokality.

Hlavným cieľom podvodov s kliknutím je znížiť konkurenciu alebo získať vyššie príjmy od inzerentov za odkazy platené za kliknutie.

Klikacie roboty používajú botnety na pripojenie viacerých zariadení s rôznymi IP adresami na prístup na webovú stránku a kliknutie na požadovaný odkaz.

Geolokácia zisťuje polohu používateľa z údajov GPS zariadenia, ktoré používa, na základe prijatých prenosov.

IP adresa je číselná hodnota pridelená akémukoľvek zariadeniu pripojenému k sieti, v ktorej sa na komunikáciu používa internetový protokol.

Systém DNS mapuje všetky názvy domén na príslušné adresy IP a zaznamenáva ich; keď niekto zadá adresu URL, systém DNS prevedie názov domény na adresu IP.

DNS slúži predovšetkým na zaznamenávanie názvov domén mapovaných na príslušné IP adresy, ktorým počítače rozumejú.

Názov domény je súčasťou adresy URL, zatiaľ čo adresa IP je číselná hodnota pridelená zariadeniu pripojenému k sieti, v ktorej sa na komunikáciu používa internetový protokol.

IP adresa pomáha zistiť vaše mesto, poštové smerovacie číslo oblasti, poskytovateľa internetových služieb a či je IP adresa niekde na čiernej listine.

IP adresu nie je vždy možné vysledovať na presné fyzické miesto. Lokalitu je možné určiť v rámci určitého polomeru.

Geolokácia môže podnikom pomôcť plánovať cielené marketingové kampane špeciálne určené pre zákazníkov v určitej oblasti.

Poskytovatelia internetových služieb (ISP) môžu vidieť všetko, čo robíte online. Poskytovatelia internetových služieb môžu vidieť každú webovú stránku, ktorú si prezeráte, a nešifrované informácie, ktoré zdieľate cez internet.

Informácie získané z vyhľadávania IP sú: poskytovateľ internetových služieb a názov organizácie, ktorá vlastní IP adresu, názov hostiteľa IP, geografická poloha, odhadovaná zemepisná šírka a dĺžka miesta, kód oblasti a známe služby s touto IP adresou.

Ako vložiť O-Tracker na svoju web stránku

Klinkite na video tlačítko a pozrite si video návod ako vložiť O-Tracker do WordPress web stránky

Video – jednoduchá registrácia do Onpassive ecosystému

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Ďakujem za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...