O-Tracker: Revolučný nástroj od spoločnosti Onpassive, ktorý transformuje online marketing

Kliknutím na tlačidlo Prehrať si môžete vypočuť zvukovú verziu tohoto článku, stránky.

Rýchlosť prehrávania:

1. O-Tracker Pre majiteľov webových stránok: Získajte prehľad o svojich návštevníkoch

O-Tracker je práve tým, čo majitelia webových stránok potrebujú na sledovanie a analýzu návštevníkov. Tento nástroj poskytuje podrobné informácie o pohybe návštevníkov na stránkach, čo umožňuje majiteľom lepšie porozumieť ich preferenciám a správaniu. Majitelia webových stránok môžu získať dôležité údaje, ako sú demografické informácie o návštevníkoch, zdroje návštevnosti, čas strávený na stránke a dokonca aj informácie o tom, ako sa návštevníci pohybujú po stránke. Tieto informácie majiteľom umožňujú prispôsobiť obsah a marketingové kampane tak, aby lepšie zodpovedali potrebám ich návštevníkov.

Vyhľadávanie cieľovej skupiny a optimalizácia webových stránok sa stávajú jednoduchšími s týmto novým, revolučným produktom s integrovanou umelou inteligenciou.

V dnešnej dobe internetu je úspech online podnikania často spojený s efektívnym využívaním marketingových nástrojov. Vzhľadom na rastúcu konkurenciu je nevyhnutné mať k dispozícii spoľahlivý a vysoko efektívny softvér, ktorý pomôže identifikovať cieľovú skupinu a optimalizovať webové stránky. Spoločnosť Onpassive prináša na trh svoj najnovší produkt, O-Tracker, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytol majiteľom webových stránok a marketingovým agentúram výhody, ktoré potrebujú na dosiahnutie úspechu. Poďme sa pozrieť, pre koho je vhodný a ako môže pomôcť vylepšiť online marketingové kampane.

2. O-Tracker Pre marketingové agentúry: Zlepšite výkon online kampaní

Pre marketingové agentúry je kľúčové mať k dispozícii nástroj, ktorý umožňuje sledovať a optimalizovať výkon ich online kampaní. Prináša presne toto. S jeho pomocou môžu marketingové agentúry sledovať konverzie, analyzovať účinnosť reklamných kampaní a identifikovať najlepšie stratégie pre maximálny výkon. Poskytuje detailné štatistiky o konverziách, čím umožňuje marketingovým agentúram posúdiť efektivitu svojich reklám a kampaní. Tieto informácie sú neoceniteľné pri rozhodovaní o optimalizácii a prispôsobení stratégií pre dosiahnutie lepších výsledkov.

Okrem toho, umožňuje marketingovým agentúram sledovať návratnosť investícií (ROI) svojich klientov. Týmto spôsobom môžu presne vyhodnotiť, ktoré kanály a kampane prinášajú najlepšie výsledky a prispôsobiť svoje aktivity pre maximálny efekt. Poskytuje dôležité analytické nástroje, ktoré umožňujú marketingovým agentúram dosiahnuť vysokú efektivitu a zvýšiť hodnotu, ktorú poskytujú svojim klientom.

Záver

O-Tracker od spoločnosti Onpassive je revolučný nástroj, ktorý prináša výhody nielen majiteľom webových stránok, ale aj marketingovým agentúram. Majitelia webových stránok môžu ho využívať na sledovanie správania svojich návštevníkov a prispôsobenie svojho obsahu a kampaní na základe týchto informácií. Marketingové agentúry majú v ňom spoľahlivý nástroj na sledovanie výkonu online kampaní, analýzu konverzií a optimalizáciu reklamných stratégií.

Online marketing stáva presnejším, efektívnejším a zameraným na potreby cieľovej skupiny. Bez ohľadu na to, či ste majiteľom webovej stránky alebo pracujete v marketingovej agentúre, O-Tracker vám pomôže dosiahnuť úspech a maximalizovať výkon vašich online aktivít. Je to investícia, ktorá sa oplatí a môže mať veľký vplyv na váš online podnikateľský rast.

Prečítajte si viac o produkte O-Tracker TU.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Ďakujem za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií treba splniť všetky povinné body - heslo musí obsahovať veľké aj malé písmená a iba povolené znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku Viď foto. Musia sa vám vyfarbiť pod heslom všetky čiarky. Pozor na minimum a maximum znakov. Je to z dôvodu bezpečnosti.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, (po spustení platenej verzie) pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect