Najlepšie IT spoločnosti v Dubaji

Najlepšie IT spoločnosti v Dubaji

Dnes preniká technológia prakticky do každého aspektu našich životov. Každý prvok nášho života je ovplyvnený technológiou, od našich mobilných telefónov až po naše pokročilé počítače a sofistikované technické zariadenia. Dubaj je na čele v prijímaní všetkého technologického a inovačného, od založenia prvého Ministerstva umelej inteligencie na svete po legalizáciu kryptomien a Metaverza.

Tento štatút však neprichádzal ľahko, rovnako ako všetky ostatné úspechy. Je to výsledok trvalých úsilia, ktoré mali za cieľ umiestniť Dubaj ako globálneho lídra v oblasti technológií a osvietiť silu digitálnej ekonomiky, ktorá je ekonomikou budúcnosti. V tomto článku budeme hovoriť o tejto technologickej explózii.

Dubaj ako centrum informačných technológií

Aký obraz máme v mysli, keď si predstavujeme celosvetové centrum pre technológie a inovácie? Rušné mesto, ktoré sa nezdá spať v noci, s vysokými budovami siahajúcimi do neba a ľuďmi, ktorí sa hýbu. Dubaj, celosvetové centrum pre technológie, ponúka neprekonateľnú konektivitu, prístup k klientom a infraštruktúre, čo zvyšuje konkurencieschopnosť medzinárodných technologických podnikov. A samozrejme, hlavným centrom pre podniky v oblasti ICT v Spojených arabských emirátoch je Dubaj Internet City.

Dubaj urobil v posledných rokoch obdivuhodnú prácu pri integrovaní technológií a digitálu do svojej štruktúry, čo znamená významný pokrok v tomto smere. A so správnymi lídrami a plánmi na mieste už mesto predpokladá lepšiu, šťastnejšiu a udržateľnejšiu budúcnosť pre svojich občanov v nasledujúcich rokoch, ktorá bude ďalej motivovať zvyšok sveta.

Pokiaľ ide o právne prostredie, Spojené arabské emiráty prijali v posledných rokoch významné legislatívne zmeny, ktoré podporovali rast v niekoľkých odvetviach. Cieľom Dubaj Internet City od jeho založenia v roku 2000 bolo stať sa popredným miestom pre medzinárodné startup-y a podniky nového hospodárstva. Investori do rizikového kapitálu radi robia rané investície do firiem, ktoré vznikajú v týchto zhlukoch, aby dosiahli veľké odmeny.

A okrem mnohých iných vecí je Dubaj známy ako jedno z globálnych centier IT. Digitálna revolúcia mesta bola čiastočne poháňaná tisíckami IT spoločností a investorov, ktorých prilákala luxusná životná štýl, krásna architektúra a špičkové technológie v priebehu posledných desiatich rokov. Pre IT odborníkov sa Dubaj rýchlo dostal na vrchol zoznamu želaných miest. Napriek tomu môže byť výber najlepšej softvérovej vývojovej spoločnosti náročný, pretože je ich veľa a všetky tvrdia, že sú najlepšie. My sme však zostavili zoznam najlepších IT spoločností v oblasti, ktoré budú v nasledujúcich rokoch dôležitými hráčmi.

Najlepšie IT spoločnosti v Dubaji

FirstBit Solutions

S viac ako 100 lokalitami po celom svete, vrátane jednej v Dubaji, je First Bit softvérovým vývojárom a globálnym IT integrátorom. First Bit má viac ako 25 rokov skúseností s podporou firiem pri transformácii a zjednodušovaní procesov prostredníctvom komplexného softvéru pre riadenie spoločnosti a komplexných služieb IT outsourcingu.

Okrem účtovníctva, ľudských zdrojov, financií, platobného styku, riadenia predaja, riadenia zásob, CRM, automatizácie a optimalizácie obchodných procesov poskytuje First Bit viac ako 50 riešení pre rôzne odvetvia. Poskytuje tiež služby komplexného návrhu webových stránok a digitálneho marketingu pre digitálne marketingové organizácie na projektovom základe alebo cez vyhradený personál. Cieľom spoločnosti je pomôcť novým a malým webovým podnikom pri raste ich platforiem a vedomostí o digitálnom marketingu.

IBM

IBM je kľúčovým hráčom v počítačovom priemysle už viac ako 100 rokov a dodnes je dôležitý. Okrem spravodlivej mzdy ponúka IBM Filipíny širokú škálu pracovných kategórií a rozširuje svoje podnikanie aj o poskytovanie IT služieb okrem hardvérových a softvérových aktivít. Firma spolupracuje s firmami ako Apple, Facebook, Twitter, Hootsuite a ďalšími na vývoji mobilných aplikácií a systémov na podporu kancelárskych prác, čím je dôležitejšia ako kedykoľvek predtým.

Porovnajte skúsenosti zamestnancov IBM s bežnou spoločnosťou. 76% zamestnancov IBM si myslí, že ich pracovisko je skvelé, na rozdiel od 57% zamestnancov bežnej americké spoločnosti. V rámci podpory spravodlivosti, začleňovania a rozmanitosti má IBM dlhú históriu na poli novátorstva.

Google

Google LLC je americká technologická spoločnosť so svetovým dosahom, ktorá sa špecializuje na spotrebiteľskú elektroniku, cloud computing, počítačový software, kvantový výpočet, elektronické obchodovanie a technológiu vyhľadávania na internete. Google Inc. bude nahradený ako verejne obchodovaná spoločnosť spoločnosťou Alphabet Inc. a všetky akcie Google Inc. sa okamžite zmenia na rovnaký počet akcií Alphabet s rovnakými právami. Čo je ešte zaujímavejšie na trvalom úspechu Googlu, je jeho odhodlanie k inováciám. Inovácie sú kľúčovou súčasťou misie Google a spoločnosť si váži vynaliezavosť svojich zamestnancov.

KNZ Solutions

KNZ je medzinárodnou IT konzultačnou firmou. Hlavnými aktívami tímu KNZ sú znalosti, široké praktické skúsenosti, kapacity a úroveň kompetencií. Okrem svojej metodológie dodávky projektov a disiplíny riadenia projektov sú jeho konzultanti významnými obchodnými a technickými poradcami s konkrétnou súbormi zručností, ktoré zvyšujú ich prácu pre zákazníkov. Spoločnosť uplatňuje klientom zameranú stratégiu počas plánovania a realizácie. KNZ sa špecializuje na hľadanie riešení pre náročné IT problémy. Robí to prostredníctvom výskumu trhu, poskytovania odborných služieb a využívania potenciálu technológie.

ONPASSIVE

ONPASSIVE je lídrom v oblasti vývoja softvéru AI a vytvára plne autonómne aplikácie SaaS pre svoju rôznorodú klientelu. Startup ONPASSIVE AI rieši obchodné a technologické problémy s konkurenčnou výhodou, kreativitou a novými pohľadmi. Spoločnosť si dáva za cieľ urýchliť inovácie a transformovať podniky prostredníctvom stratégie, návrhu, implementácie a riadenia.

ONPASSIVE odomknutím plného potenciálu technologických riešení umelej inteligencie, ktoré sú jednoduché na používanie, prispôsobiteľné a škálovateľné, umožňuje svojim klientom úspech v plne prepojenej svetovej. Spoločnosť spolupracuje so svojimi klientmi na zlepšení vzťahov s klientmi, zvýšení predaja, identifikácii nových obchodných príležitostí a analýze výkonnosti marketingu.

Amazon

Amazon sa začal ako firma, ktorá predávala knihy online a neskôr sa transformoval na internetový korporátny gigant špecializujúci sa na e-commerce, cloudové výpočty, digitálny streaming a umelú inteligenciu (AI). Vďaka schopnosti pritiahnuť a udržať špičkové talenty a ponúkať príležitosti pre profesionálny rast pre zamestnancov z rôznych oblastí, patrí Amazon konzistentne medzi najlepšie IT spoločnosti na svete.

Brainvire

Brainvire je spoločnosťou z rebríčka Fortune 500 a lídrom v oblasti IT konzultácií a digitálneho posilnenia. Jej hlavnými oblasťami odborných znalostí sú technológie Industry 4.0, vrátane umelej inteligencie, IoT, strojového učenia, cloudových výpočtov a blockchainu. So viac ako 1500 dokončenými projektmi je Brainvire tím IT inovátorov s viac ako 700 ľuďmi. Spoločnosť sa zaoberá všetkým od vývoja cutting-edge riešení pre veľké maloobchodné giganty po poskytovanie skúseností svetovej úrovne pre popredné značky spotrebiteľského tovaru a optimalizáciu finančných operácií gigantov e-commerce. V oblasti informačných technológií je Brainvire zaviazaný poskytovať časovo overené príspevky prostredníctvom inovácií.

Cognizant

Spoločnosť Cognizant poskytuje IT konzultačné a outsourcingové služby pre odvetvia ako bankovníctvo, zdravotníctvo, výroba, média a zábava. Cognizant sa trvalo udržuje na mieste jednej z najuznávanejších a najrýchlejšie rastúcich spoločností na svete. Skutočne pomáha sektorovo zameranej konzultačnej metóde vytvoriť inovatívnejšie a produktívnejšie podniky. Sídlia našich USA. Cognizant, ktorý je na 205. mieste v rebríčku Fortune 500 a je aj členom Nasdaqu, je firmou.

Wipro

Spoločnosť Wipro Limited, popredný poskytovateľ technologických služieb a konzultácií, sa sústreďuje na splnenie najkomplexnejších požiadaviek klientov na digitálnu transformáciu. WIPRO je spoločnosťou známou po celom svete pre svoju širokú škálu služieb, silné záväzky voči udržateľnosti a vynikajúce podnikateľské zodpovednosti, pričom viac ako 250 000 vášnivých zamestnancov slúži klientom v 66 krajinách.

Qualcomm

Qualcomm je poprednou IT spoločnosťou v Dubaji, ktorá sa zaoberá 5G aktivovanými smartfónmi, ktoré slúžia aj ako profesionálne kamery a herné konzoly, chytrejšími autami a mestami a technológiou poháňajúcou pripojené, inteligentné továrne. Qualcomm umožňuje svet, v ktorom je všetko a všetci inteligentne spojení.

HCL Tech

Spoločnosť HCL poskytuje inteligentnejšie a lepšie spôsoby, ako všetky zainteresované strany môžu profitovať z technológie, podporované globálnym tímom viac ako 222 000 rôznorodých a nadšených jednotlivcov v 60 krajinách. IT infraštruktúrne služby a prevádzky digitálnych procesov, cloud-native služby, kybernetickú bezpečnosť, digitálne a analytické služby, odvetvový softvér a inžinierstvo a výskum a vývoj poskytuje spoločnosť HCL Technologies Ltd (HCL). Cognizant si neustále udržuje miesto medzi najlepšími a najrýchlejšie sa rozvíjajúcimi spoločnosťami na svete.

Oracle

Spoločnosť Oracle poskytuje softvérový produkt na správu databáz, softvérované riešenia v oblasti cloudového inžinierstva a podnikové softvérové produkty, ako je riadenie podnikových zdrojov (ERP), riadenie ľudských zdrojov (HCM), správa vzťahov s klientmi (CRM), riadenie výkonnosti podniku (EPM) a riadenie dodávateľského reťazca. Firma je najlepšie známa pre svoj relačný správca databáz Oracle a pre softvér a hardvér, ktorý získala v roku 2010 pri kúpe Sun Microsystems, vrátane Solaris a Java. Oracle sídli v Redwood Shores v Kalifornii.

MindTree

Mindtree IT Solutions Ltd poskytuje technologické riešenia pre firmy po celom svete. Pre firmy na celom svete navrhuje, dizajnuje a dodáva technologické riešenia aktivované technológiou. Veľkú časť oblastí IT služieb, konzultácií, vývoja a testovania definuje, navrhuje a dodáva Mindtree IT Solutions Ltd. Mindtree je dobrým miestom na prácu pre získanie viac skúseností a schopnosti pracovať na rôznych projektoch.

Inovatívne informačné riešenia

Tieto spoločnosti predstavujú iba malý výber z bohatého ekosystému informačných technológií v Dubaji. Mesto zostáva príťažlivým miestom pre technologické spoločnosti, ktoré sa snažia prosperovať v tomto dynamickom a rýchlo sa meniacom odvetví. Bez ohľadu na to, či ide o vývoj softvéru, cloudové výpočty, umelej inteligencie alebo iné technologické oblasti, Dubaj je miestom, kde môžu spoločnosti nájsť príležitosti pre rast a inováci

Zdroj: datamites.com

Ďakujem za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...