O-connect – zabudnite na aplikáciu ZOOM

Spoločnosť Onpassive je neuveriteľná v tom, ako aktívne rozvíja vlastné produkty. Ich najnovší výtvor, O-connect, je pre verejnosť pripravený už čoskoro, a to, čo sme mohli vidieť v živom webináry, je naozaj ohromujúce.


Naživo počas testovania sa zúčastnilo vyše 80.000 hostí
 – počas takmer piatich stabilných hodín! Toto sa udialo 21.03.2023 pri poslednom webinári, ktorý bol verejný. 

O-connect sa vyznačuje jednoduchým a prehľadným rozhraním, ktoré bude mať skvelé využitie v rôznych oblastiach. Napríklad bude umožňovať prezentáciu obsahu vo formátoch ako PDF, Powerpoint, obrázky a ďalšie. Taktiež bude možné zdieľať videá a vytvárať prieskumy. S funkciou “Call to actions” budete môcť vyzvať vašich divákov k akcii, či už ide o zakúpenie produktu, prihlásenie sa do newslettera alebo niečo iného, čo si vyžadujete.

Osobne sa mi veľmi páči funkcia, ktorú sme mohli vidieť vo videu – prevod hlasu na text. To znamená, že ak niekto hovorí po anglicky a vy nerozumiete, môžete si prepínať na textový preklad do slovenčiny. Táto funkcia by mala byť čoskoro súčasťou prekladu a poskytovať rôzne jazykové možnosti. O-connect tiež zahŕňa automatický jazykový preklad.

V promo videu sme tiež videli vynikajúce emotikony, ktoré pridávajú interaktivitu a estetický dojem. (Videl som ich na predstavení pre zakladateľov a bolo to skutočne úžasné.)

Samozrejmosťou je možnosť dostávať upozornenia na podujatia, webináre a stretnutia e-mailom, ktoré si môžete naplánovať vopred.

Veľmi sa mi páči aj priamy odkaz na YouTube, ktorý umožňuje zdieľať videá priamo z O-connect na váš YouTube kanál. To znamená, že ľudia, ktorí sa zúčastňujú vašich prezentácií a webinárov, majú možnosť okamžite prejsť na váš kanál a vidieť ostatné videá, ktoré ste nahrali.

Nechýba ani skvelá možnosť zdieľať externé URL odkazy, či už ide o odkazy na webové stránky, konkrétne produkty alebo iné cenné zdroje.

O-Connect Aktivácia
Ďakujem za zdieľanie ❤️

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií musí heslo obsahovať veľké aj malé písmená a znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku. Viď foto.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect