O-connect konferenčná a webinárová platforma číslo 1

Naživo sa zúčastnilo vyše 80.000 hostí – počas takmer piatich stabilných hodín! Toto sa udialo 21.03.2023 pri poslednom webinári, ktorý bol verejný. Osobne používam platformu ZOOM na stretnutia, ale to čo bude po spustení obsahovať O-Connect tak je naozaj nie o level viac, ale dovolím si tvrdiť že o niekoľko levelov.

O-Connect

je jednoznačne najlepšia platforma pre video konferencie! Kvalita je na 1. mieste. Platforma je dostupná v prehliadači. Žiadne sťahovanie aplikácií.

Toto mne osobne robilo problém v mojom tíme, keď som niekoho pozval na Zoom a on ho nemal stiahnutý (aplikáciu ZOOM), no a keďže nemal zručnosti v online, tak mi proste ľudia neprišli. Poznáte to asi aj vy, že človek povie toto neviem ako sa tam prihlásim, dostanem, ako si to mám stiahnuť a nainštalovať a tam to končí. Toto sa ale zmení. Nebude potreba nič sťahovať ani inštalovať. Prihlásia sa a pripoja priamo cez prehliadač (Chrome, Mozzila, Safari…) cez počítač, alebo mobil. Úžasné!

A čo je podstatné? Ponúkaná je najlepšia kvalita obrazu a zvuku než čokoľvek, čo je dnes dostupné na trhu. Toto ocenia tí, čo si na to potrpia. S funkciami a možnosťami, ktoré väčšina iných platforiem ešte nikdy neuskutočnila, alebo nevidela. O-Connect je väčší ako všetky platformy video konferencií dohromady. O-Connect ich všetky prekoná.

Som si istý, že to ľudia ocenia. V čom vidím ja osobne výhodu (venujem sa online vyše 12 rokov), že táto platforma sa bude integrovať s ďalšími platformami, ktoré má v pláne Onpassive postupne spúšťať. Pri klientoch som sa stretával s tým, že im bolo ťažké napríklad prepojiť so svojou web stránkou rôzne riešenia ako webináre, posielanie newsletterov, budovanie si emailových zoznamov, plánovanie si stretnutí, prepojiť rezervačný systém, platobný systém, hromadné emaily a s tým spojené automatizované emaily a podobne. Takto by som mohol pokračovať. Všetko toto ste si museli zakúpiť extra od rôznych firiem a potom to aj prepojiť, sfunkčniť.

Toto sa čoskoro zmení. Všetko bude pod jednou strechou a prepojené. Niečo úžasné. Dlho som na takéto niečo čakal. Preto, keď som mal možnosť v januári 2019 podporiť túto myšlienku s ktorou spoločnosť Onpassive prišla, využil som možnosť stať sa jedným z mnohých zakladateľov (O-founders). V tedy som neváhal ani chvíľu, lebo som vedel o čo ide a hlavne som rozumel produktom, ktoré mali v pláne vytvoriť. Myslím si, že to bolo moje najlepšie rozhodnutie.

Viac o O-Connect.

Video – jednoduchá registrácia do Onpassive ecosystému
O-Connect Aktivácia

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Ďakujem za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...