Vytlačiť / uložiť v PDF

Google Bard chatbot s AI

Kliknutím na tlačidlo Prehrať si môžete vypočuť zvukovú verziu tohoto článku, stránky.

Rýchlosť prehrávania:

Čo je Google Bard chatbot?

Google Bard je veľký jazykový model (LLM) vyvinutý spoločnosťou Google AI. Je trénovaný na obrovskom množstve textov a kódov a dokáže generovať text, prekladať jazyky, písať rôzne druhy kreatívneho obsahu a odpovedať na vaše otázky informatívnym spôsobom.

Tu je niekoľko tipov, ako používať Google Bard:

 • Buďte konkrétni. Čím konkrétnejší ste vo svojej výzve, tým lepšie bude Google Bard môcť pochopiť, čo chcete. Namiesto toho, aby ste povedali “Napíšte mi báseň,” skúste povedať “Napíšte mi báseň o láske.”
 • Buďte kreatívni. Google Bard je schopný generovať rôzne kreatívne textové formáty, ako sú básne, kód, skripty, hudobné skladby, e-maily, listy atď. Neváhajte experimentovať a pozrite sa, čo všetko dokáže urobiť.
 • Buďte trpezliví. Google Bard je stále vo vývoji a stále sa učí. Ak s ním nebudete spokojní s jeho prvou odpoveďou, skúste mu položiť otázku inak alebo mu poskytnite viac informácií.

Tu je niekoľko príkladov promtov, ktoré môžete použiť s Google Bard:

 • Napíšte mi báseň o láske.
 • Preložte tento text do španielčiny: [vložte text príspevku].
 • Napíšte mi scenár pre film: [vložte text príspevku].
 • Skomponujte mi hudobnú skladbu. [téma]
 • Napíšte mi e-mail priateľovi: [popíš čo chceš v obsahu]
 • Napíšte mi list rodičom: [popíš čo chceš v obsahu]
 • Napíšte 3 pútavé titulky k tomuto príspevku na sociálnych sieťach: [vložte text príspevku].
 • Napíšte 5 pútavých titulkov pre príspevok na [platforma] pre [téma] pre [publikum].
 • Uveďte 3 príklady titulkov pútajúcich pozornosť pre [typ produktu].
 • Uveďte príklady pútavých titulkov pre [tému alebo produkt]

Proste treba zadať čo chcete aby bolo spravené a čo to má obsahovať. To sú takzvané promty, čiže príkazy.

Tu nájdete článok čo som písal o Google bard.

Kde si zriadim Google Bard?

Ak si chceš Bard AI vyskúšať, klikni na domovskú stránku bard.google.com

Pred jeho použitím sa musíš prihlásiť do svojho Google účtu a povoliť prístup k službe chatbota. Jeho používanie je povolené až od 18 rokov. Medzi podporovanými webovými prehliadačmi sú Chrome, Safari, Firefox, Opera či Edge.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Obsah článku

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií treba splniť všetky povinné body - heslo musí obsahovať veľké aj malé písmená a iba povolené znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku Viď foto. Musia sa vám vyfarbiť pod heslom všetky čiarky. Pozor na minimum a maximum znakov. Je to z dôvodu bezpečnosti.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, (po spustení platenej verzie) pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect