Vytlačiť / uložiť v PDF

Google Calendar Rezervačná stránka

Google Calendar predstavuje novú revolučnú službu – Rezervačnú stránku, ktorá vám uľahčí život a dáva plánovanie do vašich rúk!

Pozrite si krátke video ako si zriadite svoju Google Calendar Rezervačnú stránku a ako si ju viete pridať na svoju web stránku.

Pár dôvodov, prečo je Google Calendar Rezervačná stránka taká ohromujúca:

  1. Jednoduchosť a pohodlie: S Rezervačnou stránkou nemusíte strácať čas pri hľadaní vhodného termínu v rušných kalendároch. Vaši klienti môžu jednoducho prejsť na vašu stránku rezervácií a zobraziť všetky dostupné časové úseky, ktoré ste nastavili na základe vašej dostupnosti.
  2. 24/7 rezervácie: Vaša Rezervačná stránka je vždy otvorená! Umožňuje klientom získať všetky potrebné informácie o vašich službách a voľných termínoch bez ohľadu na čas a deň.
  3. Personalizácia: Vytvorenie vlastnej Rezervačnej stránky je úplne jednoduché. Môžete si prispôsobiť typy služieb, ktoré ponúkate, a nastaviť dobu trvania každého typu. Vaša stránka bude vyzerať presne tak, ako si predstavujete!
  4. Upozornenia a pripomienky: Google Calendar automaticky odošle upozornenia a pripomienky o nadchádzajúcom stretnutí vám aj vašim klientom, aby ste mali všetko pod kontrolou a nikto nič nezabudol.
  5. Integrácia s existujúcimi kalendármi: Nemusíte opakovane vytvárať udalosti v kalendári. Rezervácie sa okamžite zobrazia vo vašom Google Kalendári, takže máte všetko na jednom mieste.
  6. Dôvera a profesionalita: Vaša Rezervačná stránka pridáva vášmu podnikaniu úroveň dôveryhodnosti a profesionality. Klienti ocenia jednoduchý a moderný spôsob, ako s vami komunikovať a dohodnúť sa na termíne.

Google kalendár pomocník

Odkaz na Google kalendár

Prehliadanie tém pomocníka nebudem rozpisovať, alebo skôr prepisovať. Google má túto pomôcku celkom dobre spravenú a nájdete tam rôzne riešenia a návody aj s odkazmi.

Celkovo ako pracovať s Google kalendárom ale aj návody nájdete Tu: Google kalendár pomocník.

K tejto téme som písal aj článok TU.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Obsah článku