Vytlačiť / uložiť v PDF

O-Tracker

Kliknutím na tlačidlo Prehrať si môžete vypočuť zvukovú verziu tohoto článku, stránky.

Rýchlosť prehrávania:

O-Tracker od spoločnosti Onpassive: Revolučný nástroj pre optimalizáciu podnikania a úspech online

Vstup do éry efektívneho online podnikania

V dnešnom rýchlom a dynamickom svete je online podnikanie neoddeliteľnou súčasťou úspešných obchodných stratégií. S rozširovaním internetu a digitalizácie sa otvárajú nové možnosti pre podnikateľov, aby sa dostali k svojim zákazníkom a zároveň optimalizovali svoje procesy. Jedným z revolučných nástrojov, ktoré prináša zmenu v spôsobe, akým podnikáme online, je O-Tracker od spoločnosti Onpassive.

Čo je O-Tracker?

O-Tracker je inovatívny softvérový nástroj vyvinutý spoločnosťou Onpassive s cieľom pomôcť podnikateľom optimalizovať a spravovať rôzne aspekty ich online podnikania. Ide o komplexný systém, ktorý kombinuje rôzne funkcie na analýzu dát, automatizáciu procesov a zlepšenie efektívnosti podnikateľských činností.

Viac o O-Tracker si prečítajte TU.

1. Analyzujte a porozumejte svojim zákazníkom

O-Tracker umožňuje detailnú analýzu správania návštevníkov na vašej webovej stránke. Sleduje, ako sa pohybujú na stránke, na aké odkazy klikajú, aký obsah ich zaujíma a kde opúšťajú stránku. Tieto informácie vám poskytujú cenné náhľady do toho, čo zákazníci hľadajú, a umožňujú vám prispôsobiť svoju stratégiu na základe skutočných potrieb.

2. Personalizované zážitky pre zákazníkov

O-Tracker vám umožňuje vytvárať personalizované zážitky pre návštevníkov vašej stránky. Na základe dát, ktoré zhromažďuje, môžete prispôsobiť obsah, ponuky a odporúčania tak, aby zodpovedali preferenciám a potrebám jednotlivých zákazníkov. To zvyšuje pravdepodobnosť konverzie a lojálnosti zákazníkov.

3. Efektívna marketingová automatizácia

O-Tracker vám umožňuje vytvárať a spravovať marketingové kampane s vysokou mierou automatizácie. Na základe dát a sledovania správania zákazníkov môžete vytvoriť cielené kampane, ktoré oslovujú správnych ľudí správnym spôsobom. Týmto spôsobom ušetríte čas a zdroje a zároveň zvýšite účinnosť vašich marketingových aktivít.

4. Sledovanie výkonu a optimalizácia

O-Tracker poskytuje podnikateľom nástroje na sledovanie výkonu ich online podnikania. Môžete sledovať metriky ako konverzné sadzby, pohyb na stránke, trvanie návštev a ďalšie. Tieto dáta vám umožňujú identifikovať slabé miesta a príležitosti na zlepšenie, čím maximalizujete svoj potenciál.

5. Rast a rozvoj s O-Tracker

Využitím O-Tracker od spoločnosti Onpassive môžete dosiahnuť zvýšený rast a rozvoj vášho online podnikania. Analyzovať správanie zákazníkov, prispôsobovať obsah a zlepšovať marketingové kampane vám umožňuje prispôsobiť sa meniacim sa potrebám trhu a získať konkurenčnú výhodu.

O-Tracker Onpassive návod na vloženie kódu, script-u, do WordPress web stránky

O-Tracker Onpassive – Krátky manuál, ako si jednoducho vložíte script z O-Trecker, ale týmto spôsobom aj Google analytics, Facebook pixel, na svoju WordPress web stránku s WordPress pluginom Header Footer Code Manager.

Na vloženie kódu do WordPress web stránky som použil plugin Header Footer Code Manager. Vyskúšal som ich viac, ale tento mi vyhovuje najviac a má skvelé možnosti, pridať ďalšie scripty ako script Google analitycs, Facebook pixel a podobne. Viete si to tam krásne rozdeliť.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Obsah článku

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií treba splniť všetky povinné body - heslo musí obsahovať veľké aj malé písmená a iba povolené znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku Viď foto. Musia sa vám vyfarbiť pod heslom všetky čiarky. Pozor na minimum a maximum znakov. Je to z dôvodu bezpečnosti.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, (po spustení platenej verzie) pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect