Vstupné stránky – 5 nástrojov na vytváranie v roku 2023

Vstupné stránky, inak známe ako landing pages, patria medzi základné prvky vašej webovej stránky. Sú prvou vecou, ktorú potenciálni zákazníci uvidia pri návšteve vašej stránky. Dnes sa pozrieme na 5 skvelých nástrojov na tvorbu vstupných stránok, ktoré vám umožnia okamžite zvýšiť konverzie na vašej webovej stránke v roku 2023.

Predstavím vám 5 nástrojov na vytváranie vstupných stránok na maximalizáciu konverzií v roku 2023.

Prečo potrebujete nástroj na tvorbu vstupnej stránky?

Ak chcete dosiahnuť úspech v online marketingu, mali by ste mať efektívne vstupné stránky. Vstupná stránka je “samostatnou webovou stránkou” určenou na propagáciu produktov alebo služieb. Má byť jedinečná v porovnaní s ostatnými stránkami na vašej webovej stránke a musí byť optimalizovaná na transformáciu návštevníkov na potenciálnych zákazníkov. V rámci WordPress web stránok dnes viete jednoducho zakázať zobrazenie hlavičky a pätičky konkrétnej web stránky a tak viete získať vstupné stránky v rámci vašej web stránky. Týmto spôsobom ich viete mať vytvorených koľko potrebujete!

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste mali mať nástroj na tvorbu vstupných stránok:

1. Vytvorenie stránky s vysokými konverziami bez znalosti dizajnu: Na vytvorenie efektívnej vstupnej stránky je potrebný kvalitný dizajn. Avšak, ak nemáte skúsenosti s dizajnom, tvorba vstupnej stránky s vysokými konverziami môže byť náročná. Našťastie, nástroje na tvorbu vstupných stránok vám umožnia vytvoriť atraktívnu a funkčnú vstupnú stránku bez nutnosti ovládať dizajn. Stačí si vybrať šablónu, pridať obsah a prispôsobiť ju vašej značke.

2. Úspora času a peňazí: Tvorba vlastnej vstupnej stránky od základu môže byť časovo a finančne náročná. Najatý dizajnér môže stáť stovky alebo dokonca tisíce euro či dolárov. Pokus o vytvorenie stránky sami môže trvať niekoľko dní, alebo týždňov. Pomocou nástrojov na tvorbu vstupných stránok môžete ušetriť čas a peniaze pri vytváraní atraktívnych vstupných stránok pre svoje produkty alebo služby.

5 Hlavných nástrojov na tvorbu vstupných stránok v roku 2023

Existuje niekoľko rôznych platforiem, ktoré vám môžu pomôcť maximalizovať konverzie na vašej webovej stránke. Medzi najlepšie patria:

1. LeadPages: LeadPages vám umožňuje rýchlo a jednoducho vytvoriť atraktívne vstupné stránky optimalizované na konverziu. Ich nástroj na tvorbu stránok typu “drag-and-drop” robí proces tvorby vlastných stránok jednoduchým. Navyše, ponúkajú široký výber šablón, aby ste mohli nájsť dizajn, ktorý dokonale zapadá k vašej značke. Ich zabudovaný nástroj na testovanie A/B zabezpečuje, že vaše stránky budú stále na maximum efektivity.

2. Unbounce: Unbounce je ďalším výkonným nástrojom na tvorbu vstupných stránok, ktorý uľahčuje tvorbu stránok s vysokými konverziami. Ich platforma obsahuje editor typu “drag-and-drop,” ktorý zjednodušuje prispôsobenie stránok podľa vašej značky. Ponúkajú aj veľký výber šablón a integráciu s obľúbenými marketingovými nástrojmi, aby ste mohli dosiahnuť maximálne výsledky zo svojich vstupných stránok.

3. Instapage: Instapage je vynikajúcou voľbou, ak hľadáte nástroj na tvorbu vstupných stránok, ktorý je jednoduchý na používanie a ponúka široké spektrum funkcií. Ich platforma obsahuje editor “drag-and-drop,” analýzu v reálnom čase, A/B testovanie a ďalšie. Okrem toho majú veľký výber šablón, takže si môžete vybrať dizajn, ktorý najlepšie vyhovuje vašej firme.

4. HubSpot: HubSpot ponúka výkonnú marketingovú platformu typu “všetko v jednom,” ktorá zahŕňa nástroj na tvorbu vstupných stránok. Ich platforma je veľmi užívateľsky priateľská a poskytuje všetky potrebné funkcie na vytvorenie stránok s vysokou konverziou, vrátane testovania A/B, kontextových okien a formulárov na získanie e-mailových kontaktov.

5. WordPress Vstupné stránky: Vstupné stránky vytvorené na platforme WordPress sú vynikajúcim spôsobom, ako zvýšiť konverzie a podporiť vaše podnikanie. Avšak, vytvorenie vstupnej stránky s vysokou konverziou na platforme WordPress môže byť náročné. Musíte zvážiť faktory, ako je dizajn, rozloženie, obsah, a výzva k akcii (CTA). V dnešnej dobe ale ani toto nie je problém. Existuje veľa tém pripravených práve pre vstupné stránky a k nim aj množstvo pred pripravených šablón na okamžité použitie. WordPress je moja srdcovka, lebo si viete spraviť vstupné stránky aké len chcete a nič naviac vás to nestojí, máte to v rámci vašej web stránky.

Ktorý nástroj si vybrať?

Pri výbere nástroja na tvorbu vstupných stránok je dôležité zvážiť niekoľko faktorov. Najprv si položte otázku o svojich technických zručnostiach. Ak nie ste pohodlní s prácou s kódom, budete chcieť vybrať nástroj, ktorý nevyžaduje znalosť kódovania.

Ďalej zvážte svoj rozpočet. Uistite sa, že vybraný nástroj je v súlade s vašimi finančnými možnosťami a zároveň ponúka požadované funkcie. Niektoré nástroje sú dostupné bezplatne, iné si účtujú mesačné poplatky.

Nakoniec si pozrite funkcie, ktoré každý nástroj ponúka. Niektoré majú bohatšie funkcie ako iné, preto je dôležité vybrať nástroj, ktorý obsahuje špecifické funkcie, ktoré potrebujete na tvorbu efektívnej vstupnej stránky.

Tipy na tvorbu vstupnej stránky pre váš produkt

Ak už máte svoju webovú stránku alebo blog, použitie nástroja na tvorbu vstupných stránok je jednoduchým spôsobom, ako vytvoriť efektívnu vstupnú stránku bezplatne. Na trhu existuje mnoho renomovaných staviteľov, medzi ktoré patria Leadpages, Unbounce a Instapage.

Každá z týchto platforiem ponúka rôzne funkcie, takže vyberte tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Napríklad Leadpages ponúka editor typu “drag-and-drop” a široký výber šablón, zatiaľ čo Unbounce sa zameriava na A/B testovanie a obsahuje nástroj na tvorbu formulárov.

Instapage je niekde medzi nimi a poskytuje jednoducho použiteľný editor a pokročilé funkcie, ako je dynamická zmena textu. Bez ohľadu na váš výber využite bezplatné skúšobné verzie týchto platforiem na otestovanie a zistite, ktorý z nich je ten správny pre vás.

Kde nájsť najlepšie šablóny

Existuje niekoľko miest, kde môžete nájsť najlepšie šablóny pre svoje vstupné stránky. Prvým miestom je knižnica šablón vo vašom nástroji na tvorbu vstupných stránok. Väčšina týchto nástrojov ponúka výber šablón, z ktorých si môžete vybrať, a zvyčajne sú kategorizované podľa odvetvia alebo cieľa stránky.

Ďalším skvelým miestom na hľadanie šablón sú dizajnové stránky, ako je GraphicRiver a Envato Elements. Tu nájdete tisíce profesionálne navrhnutých šablón vstupných stránok, z ktorých mnohé sú kompatibilné s populárnymi nástrojmi, ako sú Leadpages a Unbounce.

Nakoniec, nezabudnite sa pozrieť na Google. Jednoduché vyhľadávanie “šablóny vstupných stránok” vám prinesie mnoho výsledkov vrátane bezplatných možností. Pred použitím akejkoľvek šablóny, ktorú nájdete online, si však overte licenciu.

Pozrite si aj článok: Vynikajúce taktiky pre vstupné stránky, ktoré zabezpečia úspech každej firme

Záver

Ak chcete dosiahnuť maximálnu konverziu vo roku 2023, nevyhýbajte sa použitiu jedného z týchto 5 najlepších nástrojov na tvorbu vstupných stránok. Tieto nástroje vám pomôžu vytvoriť profesionálne vstupné stránky navrhnuté na premenu návštevníkov na zákazníkov alebo potenciálnych zákazníkov.

Navyše, umožnia vám rýchlo a efektívne otestovať rôzne verzie vašich vstupných stránok a zistiť, ktorá funguje najlepšie. Takže, ak stále váhate s použitím nástroja na tvorbu vstupných stránok, je teraz ten správny čas začať.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi. Pridajte komentár 🙂 Pridaním sa do Newslettera získate novinky ihneď. Aby ste mali článok poruke a nemuseli ho znova hľadať, pridajte si ho do záložiek vo vašom počítači.

Ďakujem za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...