Foodtruckdc.com

  • Dizajn na mieru
  • Návrh roloženia web stránky
  • Responzívny dizajn pre mobil
  • Formuláre
  • Jazyková verzia EN, SK

FoodTruck DC – je spoločnosť, ktorá sa zameriava na ľudí, ktorí to so svojím podnikaním myslia vážne. Naším poslaním je ukazovať cestu a pomáhať ľuďom, ktorí sa rozhodnú vstúpiť do prezentácie svojich myšlienok, aby ju vyšliapali. Ukážeme vám, že sa nemusíte báť, že biznis model na kolesách naozaj funguje. Svedčia o tom aj úspešné príbehy našich zákazníkov, ktorí sa rozhodli začať podnikať s food truckmi. Zákazníci, ktorí mali svoje podniky a rozhodli sa vyraziť so svojimi produktmi do sveta napríklad na turné po Európe. Coca-Cola event trucky určite poznáte – takže viete, že nejde o žiadny americký objav, ale že tento koncept funguje aj pre menšie podniky.

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií treba splniť všetky povinné body - heslo musí obsahovať veľké aj malé písmená a iba povolené znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku Viď foto. Musia sa vám vyfarbiť pod heslom všetky čiarky. Pozor na minimum a maximum znakov. Je to z dôvodu bezpečnosti.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, (po spustení platenej verzie) pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect