Masáže pro-vitas.sk

  • Rôzne úpravy web stránky podľa želania
  • Responzívny dizajn pre mobil
  • Pridanie viac jazykov
  • Opravy web stránky (po predošlých odborníkoch) 

ZDRAVIE JE NAJDÔLEŽITEJŠOU KVALITOU TELA.

Publius Ovidius Naso

 

Súčasný životný štýl, práca a povinnosti vytvárajú napätie a stres a tieto vyvolávajú vo svaloch chemické reakcie, ktoré vedú k bolestiam. Ak sme unavení a vyčerpaní, odrazí sa to na našom živote v podobe psychických, duševných a emocionálnych ťažkostí. Vhodným a účinným prostriedkom regenerácie je masáž.

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií musí heslo obsahovať veľké aj malé písmená a znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku. Viď foto.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect