Onpassive.sk

  • Dizajn na mieru
  • Návrh roloženia web stránky
  • Responzívny dizajn pre mobil
ONPASSIVE.SK
Podporná web stránka celosvetového TOP projektu v Slovenskom jazyku

Nájdete tu informácie o produktoch v Slovenskom jazyku a neskôr aj rôzne návody na používanie ako aj množstvo cenných informácií.

Kto je ONPASSIVE?
Spoločnosť využívajúca technológie AI

ONPASSIVE je revolučná IT vývojová spoločnosť, ktorá umožňuje podnikom získavať nové zdroje príjmov a strategické poznatky prostredníctvom úplnej automatizácie podnikania.

Produkty využívajúce technológie AI (Umelej inteligencie)

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií musí heslo obsahovať veľké aj malé písmená a znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku. Viď foto.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect