LISoM s.r.o.

  • Dizajn na mieru
  • Návrh roloženia web stránky
  • Responzívny dizajn pre mobil

Spoločnosť LISoM s.r.o. vznikla v roku 2006. V priebehu rokov sme sa venovali rôznym podnikateľským aktivitám.

Teraz je našou prioritou koučing a poradenstvo v oblasti podnikania a riadenia najmä malých a stredných firiem.

Taktiež prenajímame nehnuteľnosti, ktoré sú v našom vlastníctve.

Základnými hodnotami LISoM, s.r.o. sú najmä ľudský prístup ku všetkým partnerom, budovanie dlhodobých vzťahov a flexibilita pri zmenách. Stotožňujeme sa s myšlienkou, že skutočná realita je „žiť tu a teraz“, čo pre nás znamená, že naša cesta je naším cieľom.

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií musí heslo obsahovať veľké aj malé písmená a znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku. Viď foto.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect