O mne

Branike foto

Toto je moja osobná web stránka

Moje prvé „podnikanie“ bolo ešte v roku 1994 keď som skúsil jeden multilevel marketing. V roku 1997 som začal ako poisťovací poradca a po dvoch rokoch ako Unit manažér v spoločnosti Amslico AIG life. Tam som pôsobil 10 rokov.

Po tejto skúsenosti som sa venoval realitnému trhu a hypoúverom. Ako konateľ spoločnosti a manažér tímu.

Neskôr som mal reklamnú agentúru so všetkým čo k tomu patrí. No potom kríza okresala výdavky spoločností tak sme sa sústredili hlavne na online svet. V rámci toho sme pre klientov začali vytvárať web stránky a e-shopy. To bola taká moja prvá skúsenosť s týmto odvetvím.

S web stránkami a e-shopmi som sa začal zaoberať už pred rokom 2010. Prvú skúsenosť som mal v roku 2005, keď som spolupracoval na mojej prvej web stránke.
Začalo to najprv ako zadávanie prác freelancerom, no neskôr som zistil, že to je niečo čo by ma naozaj bavilo a tak som sa začal učiť sám ako web stránku upraviť a neskôr celú zhotoviť. Začiatky boli veľmi ťažké, bolo to také skôr pokus omyl, ale nikdy ma to neodradilo. Vedel som, že to je niečo, čomu sa chcem a budem venovať.  No ako sa vraví, toto ma dostalo. Bol to taký „štartovač“.

Vďaka mojím predchádzajúcim skúsenostiam to už nie je iba o tom, že Vám spravím presne to čo mi poviete, lebo skúsenosť mi vraví, že aj v tejto oblasti to chce okrem kódera aj niekoho, čo ako tak rozumie aj do ďalších oblastí. Niekoho, čo nebude čakať, kým mu poviete čo kde chcete a ako je to najlepšie, ale kto bude s Vami komunikovať a pomôže vytvoriť dané dielo.

Nevravím, že som najlepší tvorca web stránok a e-shopov na svete to nie, ale viem Vám poradiť pri tvorbe Vašej webovej stránky, alebo e-shopu ako pomôcť s jej následným spravovaním (ak si to budete priať).

Moje motto je: „Dá sa spraviť všetko, záleží len na peniazoch a čase.“ Neexistuje nič, čo by nešlo, čo by ste potrebovali a chceli.

Ďalšia moja teraz už vášeň je zdravý životný štýl. Viac TU

Digitálna garáž certifikát
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Aplikácia na cvičenie do mobilu na stiahnutie ZADARMO. Viac informácií nájdete na stránke www.cvictedoma.sk