Životná skúsenosť

S Brankom sa poznáme už niekoľko rokov, preto viem, že do čoho sa pustí tak to robí naplno s nadšením a láskou. Je veľmi rétoricky zdatný a dokáže človeka nacítiť. To je to, čo iným chýba a pre mňa je to to najdôležitejšie pri akejkoľvek spolupráci. Brankove nadčasové myšlienky posunuli môj uhol pohľadu trochu inak a konečný výsledok bol nad moje očakávanie :-). Behom niekoľkých minút mal niekoľko riešení, nových podnetov, a ja som sa pritom veľa naučila. Za mňa maximálna spokojnosť a profesionalita. Vďaka Brankovi sú moje myšlienky zhmotnené do reálnej podoby :-). Ďakujem a odporúčam ďalej…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií treba splniť všetky povinné body - heslo musí obsahovať veľké aj malé písmená a iba povolené znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku Viď foto. Musia sa vám vyfarbiť pod heslom všetky čiarky. Pozor na minimum a maximum znakov. Je to z dôvodu bezpečnosti.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, (po spustení platenej verzie) pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect