Stačí si správne želať.

Stačí si správne zaželať, predstaviť si výsledok a všetko ostatné sa udeje skoro samé. Moje poslanie sa stalo záľubou a zo záľuby hlavná pracovná náplň a…. …. a vytvorenie funkčnej webovej stránky sa stala nevyhnutnosťou. V krátkom čase som potrebovala stretnúť niekoho, kto porozumie čo potrebujem a zároveň mi poradí ako to bude pre moju pracovnú činnosť najlepšie tak, aby som bola spokojná. Za pár dní som dostala kontakt na pána Ďorďa. Stretli sme sa. Trpezlivo vypočul všetky moje požiadavky, rýchlo sa vedel zorientovať v problematike mojej praxe, navrhol optimálne riešenie a stránka je na svete. Je prehľadná, zrozumiteľná a hlavne funkčná pre klientov, ktorí sa môžu pohodlne cez ňu objednať na termín stretnutia. Ešte raz veľká vďaka Branike a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií treba splniť všetky povinné body - heslo musí obsahovať veľké aj malé písmená a iba povolené znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku Viď foto. Musia sa vám vyfarbiť pod heslom všetky čiarky. Pozor na minimum a maximum znakov. Je to z dôvodu bezpečnosti.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, (po spustení platenej verzie) pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect