Škôlka pramienok

  • Redizajn na mieru
  • Návrh roloženia web stránky
  • Responzívny dizajn pre mobil
  • Formulár na emaily
  • Čistenie web stránky od malware

Sme súkromná materská škola, ktorá funguje od školského roku 2013/2014. Naša materská škola je zaradená do siete škôl a školských zariadení. Poskytujeme milujúcu a podnetnú starostlivosť pre deti vo veku od 3 rokov až po začatie povinnej školskej dochádzky.Založenie materskej školy je výsledkom osobnej iniciatívy rodičov, ktorí si okrem kvalitného vzdelávania želajú svoje deti vychovávať v slobode tak, aby z nich vyrástli vyrovnané a harmonické osobnosti.

Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií musí heslo obsahovať veľké aj malé písmená a znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku. Viď foto.

Zaregistrovať sa
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1
Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

Viac o O-Connect