Jedálničky na mieru

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”89″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://jedalnickynamieru.sk/”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][tlg_spacer height=”25″][tlg_icon_title_list css_animation=”zoomIn”][tlg_icon_title_list_content icon_layout=”square-icon square-icon-bg list-icon” title=”Dizajn na mieru” icon=”ti-pencil-alt”][tlg_icon_title_list_content icon_layout=”square-icon square-icon-bg list-icon” title=”Návrh roloženia web stránky” icon=”ti-wand”][tlg_icon_title_list_content icon_layout=”square-icon square-icon-bg list-icon” title=”Responzívny dizajn pre mobil” icon=”ti-mobile”][tlg_icon_title_list_content icon_layout=”square-icon square-icon-bg list-icon” title=”Blog” icon=”ti-comment-alt”][tlg_icon_title_list_content icon_layout=”square-icon square-icon-bg list-icon” title=”E-shop – e-booky” icon=”ti-shopping-cart-full”][/tlg_icon_title_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Moje meno je Patrik Viša.

Som zakladateľ projektu WWW.MOXIMAL.COM , MOXIMAL HEALTHY, JEDALNICKYnaMIERU.SK a profesionálny kondičný tréner vo vrcholovom športe, ale pracujem najmä s bežnou klientelou.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][tlg_button title=”Pozrieť naživo” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fjedalnickynamieru.sk%2F|target:_blank” layout=”btn btn-primary-line btn-rounded” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

  Zaregistrujte sa a vytvorte si účet ZADARMO do Onpassive ekosystému už dnes

  ONPASSIVE, globálny poskytovateľ obchodných služieb, ktorý vytvára plne automatizované produkty SaaS (System as a Service – Systém ako služba) pomocou najnovších softvérových technológií AI.

  Pozrite si krátke video, ako jednoducho spravíte registráciu do Onpassive Ekosystému. Po registrácií môžete využívať všetky bezplatné služby a zakúpiť si platené. POZOR. Pri registrácií musí heslo obsahovať veľké aj malé písmená a znaky ako aj minimálnu a maximálnu dĺžku. Viď foto.

  Zaregistrovať sa
  Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1
  Registracia-do-onpassive-ecosystem-navod-1

  Začnite okamžite využívať bezplatné produkty ako O-Mail, O-Trim aj O-Net. Postupne pribudnú aj platené produkty. Je len na vás, či sa pre niektoré rozhodnete. No máte sa na čo tešiť!

  Spúšťa sa nosný produkt O-Connect. Webinár v skúšobnej dobe do 500 ľudí a do 90 minút. Môžete si ho vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša, rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Viac o O-Connect v článku. Samozrejme vám budeme nápomocný.

  Viac o O-Connect