tvorba Web stránok
tvorba eshopu

Umelá inteligencia

To je Branike.sk

PÁR SLOV

O mne

Vitajte v mojom virtuálnom svete! Web stránky, eshopy, umelá inteligencia.

Som občanom online vesmíru, neustále sa pohybujúcim v digitálnom priestore. Mojou vášňou je tvorba moderných a pútavých web stránok a e-shopov. Spolieham sa na výkonný a flexibilný systém WordPress, vďaka ktorému môžem vytvárať úchvatné online platformy pre rôzne projekty a podnikateľov.

Ale to nie je všetko, čo ma fascinuje. Pretože som neustále v kontakte s najnovšími technológiami, tiež som sa začal hlbšie zaujímať o produkty založené na umelej inteligencii. Táto oblasť je pre mňa ako nekonečná zásobáreň inovácií a možností. S úžasom sa zaoberám implementáciou umelej inteligencie do rôznych oblastí, aby som pomáhal ľuďom dosiahnuť nové úrovne efektivity a inteligencie vo svojich podnikoch a projektov.

Teším sa, že môžem zdieľať túto vášeň s vami a pomôcť vám pri vašich online projektoch či v ceste k zdraviu. Spoločne môžeme preskúmať a využiť nekonečné možnosti, ktoré nám digitálny vek ponúka.

Viac o mne.

Branike - Web stránky, eshopy, umelá inteligencia

Meno: Branike

Narodený: už pekne dávno

Adresa: Bratislava

Telefón: +421-911-82-44-88

Expert na WordPress

Branike

Tvorba Web stránky a e-shopu je pre mňa koníček. Je to niečo, čo ma baví a zároveň napĺňa. Vždy je to tak trošku výzva a zároveň to je jedinečné. Neuspokojím sa s priemernosťou. Chcem aby každý môj projekt bol odovzdaný na 100%. Dbám na každý detail. Vďaka mojim skúsenostiam z podnikania v rôznych biznisoch, viem klientom poradiť s web stránkou, alebo e-shopom viac ako len, že „spravím vám čo poviete“.

Ale nechajte ma Vám prezradiť ďalšiu vášeň, ktorá ma absolútne pohltila – zdravý životný štýl. Verím, že prepojenie s prírodou a starostlivosť o vlastné telo je základom pre plnohodnotný a šťastný život. Preto som sa intenzívne začal venovať prírodným doplnkom výživy, ktoré poskytujú prospešné látky a podporujú náš organizmus v jeho optimálnej funkcii. S radosťou zdieľam svoje poznatky a odporúčania s ostatnými, aby sme spoločne objavili cestu k zdraviu a pohode.

Branike web stránky a E-shop

Znalosti a zručnosti
Web stránky, eshopy, umelá inteligencia

WordPress

100%

Photoshop

65%

CSS

90%

Jedná sa asi o najpoužívanejší systém na tvorbu web stránok a už aj e-shopov. Používa ho viac ako 43% web stránok. Je veľmi intuitívny a po zaškolení, prípadne krátkom videomanuály si veľa vecí dokážete spravovať sami. Pokiaľ o to stojíte samozrejme. Čo sa týka systému wordpress, asi neexistuje nič čo by som nezvládol. Proste vašu predstavu a víziu dokážem zmotniť, nech je akákoľvek. (vrámci web stránok) 

Tvorbe webstránok aj e-shopov sa venujem už vyše 12. rokov. Podieľal som sa na tvorbe web stránok pre nadnárodné spoločnosti, ale aj pre študenta. Web stránku, alebo e-shop ktorý vytvorím je určený úplne pre každého. Viac nájdete v sekcii O mne.

Je to hlavne to čo ma baví a napĺňa a je to zároveň aj môj koníček. Milujem to, keď vidím radosť človeka pre ktorého som projekt vytvoril. Samozrejme tú radosť pociťujem aj sám. Proste rád pomáham ľuďom a robím ich šťastnými.

“VŠETKO JE UŽ NAVRHNUTÉ, ALE NIEKTORÉ VECI SÚ DOBRE NAVRHNUTÉ.“

Moje projekty

Pozrite sa na moju portfólio stránku.
Informácie o tom, čo som vytvoril aj pre koho s odkazom na ich web stránky, e-shopy.

Underbeauty

E-shop, Web stránka

Masáže-Miloš-Pezinok

Klientský systém, Web stránka

JaDeJa.sk Janka Dekánková

Klientský systém, Web stránka

Foodtrackdc.com

Web stránka

FoodTruck DC
Kozmetika Marika Šamorín

Web stránka

Kozmetika Marika Šamorín

ZOPÁR FAKTOV

Rokov Skúseností

Vypitých Káv

a viac hotových Projektov

Spokojnosť Zákazníkov

Potrebujete aj Vy web stránku, alebo eshop?
Produkty umelej inteligencie?

Pár slov na záver


Pracujem osobne

Zakladám si na individuálnom prístupe.

Koordinovať a pracovať

Dohodneme si spoločne všetko potrebné. Niet sa čoho obávať. Komunikácia je dôležitá.

Spustenie projektu

Po prekonzultovaní všetkých potrebných záležitostí a následnom potvrdení začnem pracovať na vašom projekte. Očakávam vašu spolupatričnosť počas celej doby práce.

Prečo práve ja?

Nie som klasický ITčkár, že, povedzte mi čo chcete a ja vám to spravím. Viem vám poradiť čo áno a čo nie, mám bohaté skúsenosti aj z iných podnikaní vyše 20 rokov. A neexistuje nič čo by som nezvládol, čo si zmyslíte že potrebujete.

Rady a návody

Najnovšie články

Budúcnosť marketingu v sociálnych médiách vo svete riadenom AI - umelou inteligenciou

Budúcnosť marketingu v sociálnych médiách riadenom AI – umelou inteligenciou

Budúcnosť marketingu v sociálnych médiách riadenom AI – umelou inteligenciou Prostredie marketingu sociálnych médií sa rýchlo mení a umelá inteligencia (AI) je jeho veľkou súčasťou. Táto zmena ovplyvňuje spôsob, akým podniky komunikujú so zákazníkmi, a ponúka nové spôsoby, ako tieto…

Čítať ViacBudúcnosť marketingu v sociálnych médiách riadenom AI – umelou inteligenciou
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️